Crompton | CIR60SPWW | CIRC T9 60w/830 G10q 16"
Enlarge
60W T9 16" Circular 830 Warm White
Qty in stock: 14
Product Info
Product Details
Order Code 30650
Brand Crompton
Lamp Type Fluorescent
Style T9 Circular
Lumens 4300 Lm
Lumens per Watt 72 Lm/W
Wattage 60w
Base G10q
Colour Name Warm White
Colour Code 830
Colour Temperature 3000 Kelvin
Overall Length 400 mm
Width 400 mm
Diameter at widest point 29 mm